Holandia. Amerykańska piosenkarka Ari Lennox aresztowana na lotnisku, była agresywna i pijana

Świat

Popularna piosenkarka R&B Ari Lennox została aresztowana w poniedziałek na lotnisku Schiphol w Amsterdamie. Żandarmeria Wojskowa informuje, że Amerykanka była pijana i agresywna.

Holandia. Amerykańska piosenkarka Ari Lennox aresztowana na lotnisku, była agresywna i pijana
Pixabay/csupordezso
Zobacz więcej

Piosenkarka miała zwyzywać funkcjonariuszkę Koninklijke Marechaussee (żandarmeria wojskowa) podczas kontroli paszportowej, relacjonuje dziennik "Algemeen Dagblad". Lennox uważa, że padła ofiarą "rasistowskiego profilowania etnicznego".

 

 

- Amerykanka nie chciała się uspokoić, była agresywna i pijana – powiedział rzecznik żandarmerii cytowany przez gazetę. Ostatecznie artystka trafiła do aresztu.

Przeprosiny wytwórni Universal Music

- Przepraszamy za zachowanie naszej piosenkarki, ona sama nie może tego zrobić, bo nadal jest zatrzymana - głosi oświadczenie wytwórni Universal Music.

 

Ari Lennox to utalentowana piosenkarka R&B, często porównywana ze słynną Erykah Badu. Największym hitem Lennox jest "Shea butter baby", którego klip na YouTube odtworzono 49 milionów razy.

 

Widziałeś coś ważnego? Przyślij zdjęcie, film lub napisz, co się stało. Skorzystaj z naszej Wrzutni

kmd / PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie