Szczecin. Mężczyzna miał zabić teściową i żonę, a następnie popełnić samobójstwo

Polska
Szczecin. Mężczyzna miał zabić teściową i żonę, a następnie popełnić samobójstwo
Policja

W trakcie awantury domowej od ciosu nożem zginęła 63-letnia kobieta, druga została ciężko ranna i zmarła w szpitalu - informuje RMF FM. Sprawca miał odebrać sobie życie. W domu w tym czasie był 11-letni chłopiec, który miał zadzwonić na policję. Prokuratura informuje o śmierci trzech osób, jednak nie zdradza szczegółów sprawy.

Do tragedii doszło w nocy po godzinie 1:00 w jednym z mieszkań Szczecinie. Podczas imprezy urodzinowej 45-latek rzucił się z nożem w ręku na swoją rodzinę - informuje RMF FM.

 

Według informacji radia, 63-letnia teściowa zginęła od ciosu w klatkę piersiową, a 35-letnia żona zmarła w szpitalu.

 

Mężczyzna miał następnie wbić sobie nóż w okolicę serca. Według RMF FM powodem tragedii miała być zazdrość o żonę. 

Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok

- W związku ze zdarzeniem, które miało miejsce w nocy, prokurator z udziałem techników kryminalistyki, jak również policji wykonywał czynności procesowe - powiedziała w sobotę rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Alicja Macugowska-Kyszka. Jak dodała, czynności były prowadzone "w celu zabezpieczenia śladów i dowodów przed ich zniekształceniem bądź zniknięciem".

 

- Przeprowadzone zostały oględziny. Zabezpieczone zostały ciała trzech osób, które w związku z tym zdarzeniem poniosły śmierć - powiedziała prok. Macugowska-Kyszka.

 

Dodała, że ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok tych osób. Trwa zabezpieczanie śladów i gromadzenie materiału dowodowego. Prokuratura nie udziela więcej informacji w tej sprawie.

zdr / Polsatnews.pl / PAP / RMF 24
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie