Polkowice. Policja poszukuje kierowcy, który śmiertelnie potrącił pracownika kierującego ruchem

Moto
Polkowice. Policja poszukuje kierowcy, który śmiertelnie potrącił pracownika kierującego ruchem
Policja Polkowice
Policja poszukuje sprawy śmiertelnego potrącenia

Policja poszukuje kierowcy Audi Q7, który w poniedziałek po godzinie 12 na drodze wojewódzkiej nr 331 (wyjazd na Chocianów, woj. dolnośląskie) śmiertelnie potrącił pracownika kierującego ruchem drogowym. Opublikowano portret pamięciowy sprawcy. Mundurowi ustalili też, że auto pochodzi z kradzieży na terenie Niemiec.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 12 na drodze wojewódzkiej nr 331 (wyjazd na Chocianów). Kierujący Audi Q7, podczas wyprzedzania kierującego maszyną do rekultywacji poboczy drogowych, zjechał na lewą część jezdni, gdzie potrącił pieszego - pracownika kierującego ruchem drogowym w związku z prowadzonymi robotami drogowymi.
 
 
Sprawca uderzył audi w przydrożne drzewo, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. W trakcie prowadzonych w tej sprawie działań polkowiccy policjanci ustalili, że pojazd, którym poruszał się mężczyzna pochodzi z kradzieży na terenie Niemiec.
 
Policja Polkowice

Policja szuka sprawcy

Opublikowano portret pamięciowy sprawcy.
 
"Osoby, które rozpoznają tego człowieka bądź posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości bądź miejsca przebywania, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach pod nr tel. 47 874 72 00 (całodobowo), bądź pod nr alarmowym 112 (również całodobowo)" - czytamy w komunikacie.
 
Policja Polkowice
ac/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie