Lubartów. Czołowe zderzenie audi z TIR-em. Nie żyje 28-latka, dziecko w szpitalu

Polska
Lubartów. Czołowe zderzenie audi z TIR-em. Nie żyje 28-latka, dziecko w szpitalu
Facebook/straz.lubartow.pl
Z nieznanych przyczyn 28-latka zjechała na przeciwległy pas ruchu

Do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką doszło na obwodnicy Lubartowa w poniedziałkowe południe. W wypadku zginęła 28-letnia kobieta. Do szpitala w Lublinie poleciało helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego dziecko.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie poinformowała w poniedziałek o wypadku, do którego strażacy wyjechali około południa. Na obwodnicy Lubartowa na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia TIR-a z samochodem osobowym, który wyleciał z drogi i dachował.

 

ZOBACZ: Kujawsko-pomorskie. Śmiertelny wypadek na S5. Duże utrudnienia

 

"W wypadku śmierć poniosła 28-letnia kobieta. Na miejsce przybyło Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało dziecko do szpitala w Lublinie" - informują strażacy. Oprócz lubartowskiej jednostki w akcji brali udział ochotnicy z Brzezin oraz pogotowie i policja.

 

 

"Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca pojazdem marki audi, która jechała z dzieckiem w wieku około pięciu lat od strony Kocka w kierunku Lublina, z nieznanych obecnie przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z pojazdem ciężarowym" - przekazała starsza sierżant Jagoda Stanicka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

pdb/PSP/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie