Mielec. Pijany kierowca bez uprawnień spowodował wypadek. Wiózł nastolatki

Polska
Mielec. Pijany kierowca bez uprawnień spowodował wypadek. Wiózł nastolatki
Policja podkarpacka
Pijany kierowca wiozący cztery osoby spowodował kolizję

W Mielcu kierowca bmw, mający prawie 3 promile alkoholu w organizmie, spowodował kolizję. 43-latek, który nie posiadał prawa jazdy, wiózł trzy nastolatki i 41-letniego mężczyznę. Jak się okazało, kierowca bmw był poszukiwany do odbycia kar.

W czwartek ok. godz. 19:30 doszło do kolizji na rondzie przy ulicy Kilińskiego w Mielcu. Kierowca bmw, po zderzeniu z osobowym oplem, uciekł z miejsca stłuczki. Na miejscu zdarzenia zostały trzy nastolatki, 41-latek i kierowca opla. Policjanci z Mielca po przybyciu na rondo Kilińskiego szybko odnaleźli uszkodzony pojazd na prywatnej posesji niedaleko miejsca zdarzenia.

 

ZOBACZ: Warszawa. Śmiertelny wypadek na Bielanach. Pasażerka zginęła, kierowca uciekł

 

Chwilę po kolizji pojawił się jeszcze jeden mężczyzna, który okazał się 43-lakiem prowadzącym bmw. Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie. 43-latek początkowo zaprzeczał, że kierował autem, jednak rysopis podany przez kierującego oplem potwierdzał, że to właśnie on był kierowcą bmw.

Kierowca był poszukiwany

W wyniku kolejnych ustaleń policji okazało się, że 41-letni pasażer bmw poszukiwany jest w celu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę za wcześniej popełnione przestępstwa.

 

ZOBACZ: Warmińsko-mazurskie. Śmiertelny wypadek na S7. Ciężarówka wjechała w busa

 

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Kierowcy po wytrzeźwieniu zostaną przedstawione zarzuty. 41-letni mężczyzna oczekuje na konwój do zakładu karnego. Natomiast nastolatki, które były pasażerkami bmw, z jednostki Policji odebrali rodzice.

wys/zdr/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie