Wielka Brytania. Skrzynie z rybami na lotniku zamiast bagaży. Pasażerowie w szoku

Świat
Wielka Brytania. Skrzynie z rybami na lotniku zamiast bagaży. Pasażerowie w szoku
Pixabay/ zdj. ilustracyjne
Na taśmach zamiast walizek zaczęły pojawiać się niebieskie skrzynie z mrożonymi rybami

Skrzynie z mrożonymi rybami pojawiły się zamiast walizek na taśmie stanowiska odbioru bagażu na londyńskim Heathrow. Sytuacja zszokowała pasażerów. Część z nich, nawet po kilku dniach, nie odzyskała swoich bagaży.

Pomyłkę popełniła linia British Airways. Pasażerowie lotu z Cypru do Londynu, po wylądowaniu w poniedziałek na płycie lotniska Heathrow, przeszli do stanowisk odbioru bagażu.

 

Na taśmach zamiast walizek zaczęły pojawiać się niebieskie skrzynie z mrożonymi rybami. - Taśma bagażowa zaczęła się kręcić i następnie pojawiło się pudełko mrożonych ryb, a potem kolejne i kolejne - mówił pasażer feralnego lotu, Mike Braunholtz. 

 

 

Na taśmie pojawiło się kilkanaście skrzyń z rybami, co zaniepokoiło pasażerów. Zaalarmowana obsługa lotniska przekazała, że na stanowiska odbioru trafił towar przewożony przez samolot transportowy. 

 

Walizki w Nowym Jorku?

Obserwujący oznaczenia "JFK" na skrzyniach z rybami, pasażerowie obawiali się, czy ich bagaże nie trafiły na nowojorskie lotnisko Johna F. Kennedy'ego, którego międzynarodowym znakiem jest właśnie "JFK".

 

ZOBACZ: Niemcy. Martwy pasażer na pokładzie samolotu. Był zakażony koronawirusem

 

British Airways przekazało, że poszukuje bagaży pasażerów. Miały dotrzeć do właścicieli 3 listopada, jednak, wedle pasażerów lotu, tak się nie stało.

laf/bas / ITV
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie