USA. Sprzedał swoją dziewczynę handlarzom. Ojciec zemścił się na chłopaku

Świat
USA. Sprzedał swoją dziewczynę handlarzom. Ojciec zemścił się na chłopaku
Wikimedia Commons/Alistair Fernandez/CC BY-SA 3.0; Zdj. ilustracyjne
Zwłoki Sorensena zostały znalezione rok później, kiedy nieznana osoba znalazła na odludziu samochód

Zwłoki brutalnie zamordowanego 19-latka odnalazła waszyngtońska policja w porzuconym aucie. Za zabójstwo pierwszego stopnia odpowie przed sądem 60-letni John Eisenman. Mężczyzna tłumaczył, że mścił się na chłopaku, ponieważ ten miał sprzedać jego córkę handlarzom żywym towarem.

Eisenman dowiedział się w październiku 2020 roku, że jego nieletnia córka została sprzedana handlarzom ludźmi w rejonie Seattle, najprawdopodobniej przez 19-letniego Andrewa Sorensena, jej ówczesnego chłopaka" - przekazała policja. "Ojcu udało się uratować dziewczynę i sprowadzić ją z powrotem do Spokane" - dodali mundurowi.

 

Mężczyzna, nie czekając na reakcję służb, samodzielnie skonfrontował się z nastolatkiem i dokonał porwania. Następnie związanego 19-latka z zaklejonymi ustami wywiózł w bagażniku na odludzie, położone na północy hrabstwa Spokane.

Zwłoki w aucie 

Tam "zaatakował ofiarę, uderzając ją kilkukrotnie kamieniem w głowę, a następnie wielokrotnie dźgając nożem, co spowodowało śmierć" - napisali policjanci w komunikacie. Kiedy 19-latek przestał oddychać, sprawca porzucił auto i wrócił innym środkiem transportu do domu.

 

Zwłoki Sorensena zostały znalezione rok później, kiedy nieznana osoba znalazła na odludziu samochód i nie wiedząc o znajdujących się w bagażniku zwłokach, przyjechała nim do miasta Spokane. Tam pokrywające się pleśnią auto zostało ponownie porzucone na East Everett Avenue.

 

ZOBACZ: Niemcy. Morderstwo archeologa i jego córki

 

Mieszkańcy, zaniepokojeni pozostawionym przez długi czas wrakiem i wydobywającym się z niego nieprzyjemnym zapachem, poinformowali policję. 

 

Mundurowi znaleźli przyczynę odoru, gdy otworzyli bagażnik - znajdowały się w nim zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu, ze związanymi rękami i nogami, ustami zaklejonymi taśmą oraz licznymi ranami kłutymi.


Czytaj więcej w Interii: USA: Sprzedał nieletnią handlarzom żywym towarem. Brutalna zemsta ojca

laf/bas / Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie