Warszawa. Kolejny wypadek w Złotych Tarasach. Nie żyje kobieta

Polska
Warszawa. Kolejny wypadek w Złotych Tarasach. Nie żyje kobieta
Polsat News
Policja potwierdziła, że w galerii Złote tarasy doszło do kolejnego wypadku.

Kolejny tragiczny wypadek w galerii Złote Tarasy w centrum Warszawy. 46-letnia kobieta spadła z poziomu +4 na poziom -1 i zmarła na miejscu - powiedział polsatnews.pl podinsp. Robert Szumiata, oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa I. Miejsce wypadku jest odgrodzone, trwają tam czynności z udziałem prokuratora.

Do tragicznego wypadku w galerii Złote Tarasy w Warszawie doszło we wtorek po godzinie 14:00. - Na podstawie dokumentów, które kobieta miała przy sobie policja ustaliła, że była ona mieszkanką powiatu piaseczyńskiego urodzoną w 1975 roku - powiedział polsatnews.pl podinsp. Robert Szumiata, oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa I.  

Kobieta spadła z poziomu +4

46-letnia kobieta zginęła na miejscu po tym, jak spadła z kilkunastu metrów. Na miejsce wezwane zostało pogotowie ratunkowe, ale poszkodowanej nie udało się uratować.

 

- Około godziny 14:30 otrzymaliśmy zgłoszenie, że z poziomu +4 na poziom -1 spadła kobieta. Poniosła śmierć na miejscu - powiedział podinsp. Robert Szumiata.

 

ZOBACZ: Dolnośląskie. Wypadek w Pisarzowicach. 21-latek wjechał w płot. Zabił go drewniany pal

 

Miejsce wypadku zostało odgrodzone przez policję. Trwają tam czynności z udziałem prokuratora. Chodzi m.in. o oględziny zwłok.

 

Dziennik "Fakt" ustalił nieoficjalnie we wtorek wieczorem, że wypadek mógł być efektem próby samobójczej. 

 

Dyrekcja centrum handlowego odmówiła udzielenia komentarza w sprawie wypadku. Zapewniono jednak, że obiekt spełnia wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa przewidziane prawem.

Śmierć po upadku z wysokości

W czwartek 28 października zmarł mężczyzna, który spadł ze znacznej wysokości w tym samym centrum handlowym obok stołecznego Dworca Centralnego. Jak poinformowała Komenda Stołeczna Policji, zgłoszenie o wypadku w Złotych Tarasach wpłynęło wówczas kilka minut po godz. 19.

 

- W galerii handlowej Złote Tarasy doszło do nieszczęśliwego, jak się okazało zdarzenia. Mężczyzna spadł z wysokości i niestety poniósł śmierć na miejscu - powiedział Rafał Rutkowski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

 

ZOBACZ: Warszawa. Śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach. Mężczyzna spadł z wysokości

 

Według pierwszych informacji policji mężczyzna miał około 40 lat.

 

Stołeczna policja poinformowała wtedy, że okoliczności zdarzenia są ustalane. Media poinformowały później, że mężczyzna, który był na ruchomych schodach miał atak, wskutek którego miał wypaść przez poręcz.

 

W czwartek 28 października w galerii Złote tarasy zmarł po upadku z dużej wysokości mężczyzna.Polsat News
W czwartek 28 października w galerii Złote Tarasy zmarł po upadku z dużej wysokości mężczyzna.

 

wka/hlk/zdr/mad/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie