Opolskie: dwóch motocyklistów zginęło w wypadku w Bierzowie

Moto
Opolskie: dwóch motocyklistów zginęło w wypadku w Bierzowie
Zdjęcie ilustracyjne, fot. Policja
W wypadku zginął 32-letni kierowca motocykla i jego pasażer

Dwóch mieszkańców woj. dolnośląskiego zginęło w nocy z soboty na niedzielę w wypadku motocykla w Bierzowie - poinformowała w niedzielę rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Brzegu Patrycja Kaszuba.

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę w Bierzowie pod Brzegiem. Według wstępnych ustaleń policji motocykl jadący drogą wojewódzką uderzył w przydrożną barierę.

 

W wypadku zginął 32-letni kierowca motocykla i jego pasażer. - Obaj mężczyźni byli mieszkańcami województwa dolnośląskiego. Trwa ustalanie okoliczności i przyczyn wypadku – poinformowała Patrycja Kaszuba.

Akcja "Znicz"

W kraju trwa akcja "Znicz", potrwa do wtorku. Funkcjonariusze ruchu drogowego zadbają o płynność ruchu w pobliżu cmentarzy i na drogach dojazdowych do tych miejsc.

 

Policjanci zwrócą szczególną uwagę na przekraczanie dozwolonej prędkości, trzeźwość kierujących, dostosowanie oświetlenia pojazdów do pory dnia i panujących warunków. 

Ograniczenia dla ciężarówek

Przypominają również, że w niedzielę i w poniedziałek, obowiązywać będą zakazy w poruszaniu się samochodów o masie powyżej 12 ton:

  • 31 października 2021 r. (niedziela) w godz. od 18.00 do 22.00
  • 1 listopada 2021 r. (poniedziałek) w godz. od 8.00 do 22.00

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w drodze na groby bliskich.

grz / PAP / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie