CBA szuka przyszłych agentów na targach pracy w Warszawie, Krakowie i Katowicach

Polska
CBA szuka przyszłych agentów na targach pracy w Warszawie, Krakowie i Katowicach
cba.gov.pl
Centralne Biuro Antykorupcyjne przekazało, że Biuro zdecydowało się na aktywną metodę poszukiwania kandydatów do służby i pracy.

Specjaliści z branży informatycznej, eksperci ds. bezpieczeństwa, analitycy, infobrokerzy – to osoby, które mają szansę znaleźć zatrudnienie lub podjąć służbę w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym. W środę biuro weźmie udział w targach pracy w Warszawie, a w kolejnych dniach także w Krakowie i Katowicach.

Wydział Komunikacji Społecznej Centralnego Biura Antykorupcyjnego przekazał w środę, że 6 października na stadionie PGE Narodowy w Warszawie biuro po raz pierwszy weźmie udział w targach pracy i praktyk Absolvent Talent Days.

 

ZOBACZ: 15-lecie powołania CBA. "Brak korupcji stał się czymś zwyczajnym"

 

CBA znajdzie się wśród wielu firm, także o światowej renomie.

 

"To doskonała okazja do bezpośredniego spotkania z ekspertami CBA i uzyskania informacji dotyczących służby i pracy w Biurze. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych powiązaniem swojej kariery z naszą służbą, a szczególnie specjalistów IT, specjalistów do spraw bezpieczeństwa, administratorów sieci informatycznej, analityków, infobrokerów oraz kontrolerów" – zachęca CBA.

"Kanał dotarcia do kandydatów"

Centralne Biuro Antykorupcyjne przekazało, że Biuro zdecydowało się na aktywną metodę poszukiwania kandydatów do służby i pracy, ponieważ "minęły już czasy, kiedy służba mogła publikować informacje o prowadzonej rekrutacji tylko na oficjalnej stronie internetowej".

 

ZOBACZ: Marian Banaś zwrócił się do CBA. Chce, aby skontrolowano oświadczenie wiceprezes NIK

 

"Kanałów docierania do kandydatów jest coraz więcej, stąd nasza obecność na targach pracy Absolvent Talent Days. Poszukujemy osób, które chcą zrealizować marzenia o ciekawej, rozwijającej i pełnej wyzwań pracy lub służbie" – poinformował Wydział Komunikacji Społecznej CBA.

Targi pracy dla absolwentów odbywają się w Warszawie 6 października. 12 października Absolvent Talent Days organizowane jest w Krakowie w ICE Kraków Congress Centre, oraz 14 października w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

rsr/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie