"Bydlak mnie dopadł". Zaszczepiony poseł Paweł Szramka ma koronawirusa

Polska
"Bydlak mnie dopadł". Zaszczepiony poseł Paweł Szramka ma koronawirusa
PAP/Paweł Supernak
O zakażeniu poseł poinformował w mediach społecznościowych

"Właśnie otrzymałem pozytywny wynik testu na Covid-19" - napisał na Twitterze poseł koła Polskie Sprawy Paweł Szramka. Dodał, że zachorował mimo wcześniejszego zaszczepienia. "Bydlak mnie dopadł" - podsumował.

"Pomimo szczepienia w sierpniu, bydlak mnie dopadł. Straciłem węch, dlatego zrobiłem test, ale ogólnie czuję się dobrze" - wyjaśniał poseł. Dodał, że w związku z pozytywnym testem rozpoczyna kwarantannę.

 

O zakażeniu poinformował w mediach społecznościowych, na Twitterze. 

 

 

Informacja o zakażeniu się COVID-19 pomimo zaszczepienia wywołała falę komentarzy, dlatego Szramka ponownie zabrał głos na Facebooku.

 

"Post napisałem przede wszystkim dla osób, które miały ze mną styczność, a obawiają się zarażenia. Nie piszę nigdzie, że umieram, nie żalę się. Dziękuję za wszystkie prześmiewcze komentarze wybitnych specjalistów i ekspertów w dziedzinie zdrowia. Wasza wiedza na pewno wzbogaca mnie oraz osoby zaglądajcie na ten profil". 

 

 

ZOBACZ: EMA: decyzja o ewentualnym podawaniu trzeciej dawki szczepionki należy do krajów UE

 

32-letni Szramka do Sejmu dostał się po raz pierwszy w 2015 roku z list Kukiz'15. W 2019 roku startował jako kandydat PSL-u (Koalicji Polskiej). Pod koniec kwietnia wraz z Agnieszką Ścigaj i Andrzejem Sośnierzem utworzył koło Polskie Sprawy. Jest zastępcą szefa sejmowej komisji obrony narodowej.

laf/ml/polsatnews.pl/Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie