Tarnów: Nie żyje 7-letnie dziecko zaatakowane nożem

Polska
Tarnów: Nie żyje 7-letnie dziecko zaatakowane nożem
temi.pl

Siedmioletni chłopiec oraz jego matka zostali zaatakowani nożem przez mężczyznę w jednym z mieszkań w Tarnowie. Dziecka nie udało się uratować. Napastnik został zatrzymany przez policję. Na miejscu pracują służby.

Dramat rozegrał we wtorek rano w budynku przy ul. Krakowskiej 42. Doszło tam do awantury pomiędzy obywatelami Ukrainy - 28-letnią kobietą i 27-letnim mężczyzną.

 

Po zdarzeniu napastnik prawdopodobnie wyskoczył z mieszkania znajdującego się na drugim piętrze. 

 

- Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zastali przed balkonem mężczyznę z ranami ciętymi i kłutymi - poinformował w rozmowie z temi.pl rzecznik prasowy tarnowskiej policji, Paweł Klimek.

 

- W mieszkaniu policjanci znaleźli mocno zakrwawioną kobietę. Dziecku, które zostało również odnalezione w mieszkaniu, niestety nie udało się już pomóc, nie żyło. Siedmioletni chłopiec również ma rany od noża. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna mają rany cięte i kłute, więc trudno cokolwiek powiedzieć, sytuacja jest trudna i dynamiczna - dodał w rozmowie z Radiem RDN. 

 

Kobieta i mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala.

 

Mieszkańcy budynku w którym doszło do tragedii są wstrząśnięci.

 

- Na ścianach i schodach klatki schodowej były plamy krwi, które zostawiała kobieta, która uciekała i wzywała pomocy. Gdy otworzyłem drzwi, kobieta biegła schodami do góry, a za nią mężczyzna z nożem - powiedział Radiu RDN jeden z mieszkańców. 

dk/bas / temi.pl / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie