25. urodziny Plusa. "Rozwój sieci mamy wpisany w DNA"

Biznes
25. urodziny Plusa. "Rozwój sieci mamy wpisany w DNA"
Polsat News
Marka Plus obchodzi 25. urodziny

Z komórką w ręku już od ćwierć wieku. Pierwszego października 1996 roku Plus jako jeden z pierwszych operatorów w Polsce uruchomił sieć telefonii komórkowej. To zapoczątkowało nową erę telefonów - bez kabla.

- Ćwierć wieku to faktycznie długo, ale z perspektywy rozwoju technologicznego w zasadzie to mgnienie oka. Rozwój naszej sieci nastawiony jest na to, żeby zmieniać otoczenie każdego Polaka, każdego naszego klienta jest u nas wpisany w DNA - powiedział Piotr Skrzypczak, dyrektor sprzedaży i zarządzania bazą Plus.

 

Dariusz Rogucki, pozostaje klientem Plusa od 25 lat. Dobrze pamięta początki. - To było wydarzenie, że można rozmawiać bez budki telefonicznej, bez żetonów - wspominał w rozmowie z Polsat News. 

 

ZOBACZ: Oświadczenie Zygmunta Solorza dotyczące Grupy Polsat Plus

 

- Byłem bardzo zadowolony, że pojawił się Plus, bo to była taka firma dosyć nowoczesna. I tak zostałem do dziś - dodał inny klient Marek Wiliński. 

 

Wideo: 25. urodziny Plusa. Nagrody dla klientów

Z firmą od początku związane jest również małżeństwo państwa Darkowskich. Jak wspominają, dzięki temu, mogli łatwo się za sobą komunikować. - W każdym momencie mogłam się dodzwonić, wiedziałam gdzie jest mąż, przynajmniej z tego, co mówił - żartowała pani Darkowska.

 

Klienci związani z Plusa od początku otrzymali prezenty w postaci sprzętu i usług telekomunikacyjnych.  

 

ml//Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie