Lublin. Nieoficjalnie: Matka udusiła troje dzieci

Polska
Lublin. Nieoficjalnie: Matka udusiła troje dzieci
Polsat News
Na miejscu czynności prowadzi policja i prokurator

Na tę chwilę mogę potwierdzić, że doszło do śmierci trójki dzieci - czterolatka, dwulatki i ośmiomiesięcznego dziecka - powiedziała Polsat News Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Na miejscu tragedii w Lublinie pracują policja i prokurator. Z nieoficjalnych informacji wynika, że dzieci mogły zostać uduszone przez matkę.

- Cały czas prowadzona jest interwencja przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Czynności nadzoruje prokurator. W sprawie szczegółów proszę kontaktować się z Prokuraturą Okręgową w Lublinie – poinformował oficer prasowy KMP w Lublinie kom. Kamil Gołębiowski.

 

ZOBACZ: Śląsk. Sąd obniżył karę matce, która zabiła 4-miesięczną córkę. Prokurator Generalny wniósł kasację

 

Na tę chwilę mogę potwierdzić, że doszło do śmierci trójki dzieci - czterolatka, dwulatki i ośmiomiesięcznego dziecka - powiedziała Polsat News Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Trwają oględziny miejsca zdarzenia.

 

Więcej informacji w sprawie prokuratura ma udzielić jutro.

Zwłoki odnalazła babcia

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Polska Agencja Prasowa, zwłoki dzieci odnalazła babcia, która przyszła do 26-letniej córki w odwiedziny.

 

Według doniesień portalu RMF24, matka jest narkomanką, a mąż przebywa w więzieniu. Sąsiadka, z którą rozmawiał Polsat News mówi, że w tej rodzinie dochodziło do awantur, na miejscu już wcześniej prowadzone były interwencje policji.

pgo/PAP/Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie