Poznań. Nie żyje 2,5-letnie dziecko, które wypadło z okna na drugim piętrze

Polska
Poznań. Nie żyje 2,5-letnie dziecko, które wypadło z okna na drugim piętrze
wikimedia/MOs810
Na ulicy Gwarnej z okna na drugim piętrze jednego z budynków wypadło dziecko w wieku dwóch i pół lat.

Nie żyje 2,5-letni chłopiec, który wypadł z okna drugiego piętra jednej z kamienic przy ul. Gwarnej w Poznaniu. Śmierć dziecka w rozmowie z polsatnews.pl potwierdziła rzecznik prasowa szpitala dziecięcego Urszula Łaszyńska.

Mł. asp. Marta Mróz z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu przekazała, że do wypadku doszło w piątek około godz. 7.30. - Na ulicy Gwarnej z okna na drugim piętrze jednego z budynków wypadło dziecko w wieku dwóch i pół lat – powiedziała.

 

- W momencie zdarzenia rodzice dziecka byli trzeźwi. Sprawdzamy okoliczności zdarzenia, na miejscu prowadzone są oględziny - przekazał rzecznika w rozmowie z polsatnews.pl.

 

ZOBACZ: Śląskie. Dwuletnie dziecko spacerowało po parapecie otwartego okna

 

Ranne dziecko w ciężkim stanie zostało przewiezione po godz. 8 do szpitala dziecięcego przy ul. Krysiewicza. - Był w stanie krytycznym, gdy do nas trafił. Miał bardzo duży uraz głowy - przekazała rzecznik prasowa placówki Urszula Łaszyńska

 

Mimo starań lekarzy 2,5-latek zmarł ok. godz. 9. - Po półgodzinnej reanimacji lekarzom nie udało się odzyskać akcji serca - przekazała Łaszyńska polsatnews.pl.

 

W tej sprawie będzie prowadzone śledztwo prokuratorskie.

rsr/bas / PAP / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie