Ryszard Czarnecki spotkał się z Jarosławem Kaczyńskim. Wręczył mu piłkę do siatkówki

Polska
Ryszard Czarnecki spotkał się z Jarosławem Kaczyńskim. Wręczył mu piłkę do siatkówki
twitter.com/r_czarnecki/
Jarosław Kaczyński i Ryszard Czarnecki

Europoseł i wiceprezes Polskiego Związki Piłki Siatkowej Ryszard Czarnecki spotkał się z wicepremierem, prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Podarował mu piłkę do siatkówki. Kilka dni temu Czarnecki zdradził, że jeśli zostanie szefem Polskiego Związku Piłki Siatkowej, to wycofa się z polskiej polityki.

"Długa i poważna rozmowa o sporcie, a w szczególności o @PolskaSiatkówka. O ćwierćfinale Mistrzostw Europy z Rosją też" - poinformował na Twitterze Ryszard Czarnecki. 

 

 

- Spotkanie trwało blisko godzinę, prezes Kaczyński bardzo interesuje się sportem. Rozmawialiśmy o finansowaniu sportu, w tym piłki siatkowej - relacjonował w rozmowie z polsatnews.pl Ryszard Czarnecki. 

 

Europoseł podarował prezesowie PiS piłkę do siatkówki z podpisami zawodników Jastrzębskiego Węgla, którą dostał od prezesa klubu.

Czarnecki wycofa się z polityki?

Kilka dni temu Czarnecki zapowiedział w rozmowie z serwisem sportowefakty.wp.pl, że jeśli zostanie prezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej, to "przestanie angażować się w politykę krajową". - Na ten temat nie rozmawiałem z prezesem Kaczyńskim, to będzie moja decyzja - podsumował w rozmowie z polsatnews.pl, zaznaczając, że pozostanie europosłem.

 

Wybory szefa PZPS odbędą się pod koniec września.  

jo/ sgo / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie