Słupsk. Kurier podejrzany o molestowanie 14-latki

Polska
Słupsk. Kurier podejrzany o molestowanie 14-latki
pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne

32-letni kurier usłyszał zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec pokrzywdzonej poniżej 15. roku życia. Mężczyzna podczas przekazywania przesyłki miał złapać dziewczynkę za pośladek.

Do incydentu doszło w ubiegłym tygodniu, w jednej z miejscowości w powiecie słupskim.

Zarzuty wobec 32-letniego kuriera

Jak podaje "Głos Pomorza", mieszkaniec Słupska, pracownik firmy kurierskiej przyjechał do domu, w którym przebywała 14-letnia dziewczyna. 32-letni mężczyzna miał dostarczyć do domu paczkę z towarem zamówionym przez nastolatkę.

 

Kiedy dziewczyna odbierała przesyłkę, mężczyzna wszedł do domu i nie chciał z niego wyjść. Według informacji "GP", kurier zaczął rozmawiać z dziewczyną i wypytywać ją o wiek i szkołę, do której chodzi. Miał tez powiedzieć 14-latce, że wygląda bardzo dojrzale i w pewnej chwili złapać ją za pośladki.

 

ZOBACZ: Warmińsko-mazurskie. Pszczelarz uprawiał marihuanę, by poprawić kondycję pszczół

 

Dziewczynę uratował telefon od koleżanki. Nastolatka udawała przed mężczyzną, że rozmawia z mamą i pod pretekstem wizyty u babci wyszła z domu, wypraszając z niego także kuriera.

 

- Wkrótce po zdarzeniu mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec pokrzywdzonej poniżej 15. roku życia. Nie przyznał się do tego, że dotykał małoletnią - poinformowała serwis gp24.pl Magdalena Gadoś, szefowa słupskiej prokuratury rejonowej.

 

Sąd nie zgodził się na wniosek prokuratury ws. aresztu tymczasowego dla mężczyzny. 32-latek ma jednak zakaz zbliżania się i kontaktowania się z pokrzywdzoną. Na razie nie wiadomo czy prokuratura złoży zażalenie na decyzję ws. aresztu tymczasowego.

zma/RMF FM, gp24.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie