Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2021 w Polsacie. Kto wystąpi?

Polska
Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2021 w Polsacie. Kto wystąpi?
Polsat
Magiczne Zakończenie Wakacji w sobotę 28 i w niedzielę 29 sierpnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT!

Najpopularniejsi artyści młodego pokolenia i muzyczne gwiazdy w konkursie na Przebój Lata RMF FM i Polsatu! Roksana Węgiel, Doda, Sylwia Grzeszczak, Arek Kłusowski, C-Bool, Michał Szczygieł, Martin Lange, Three of Us i Daria. To właśnie oni powalczą w sobotę 28 sierpnia o prestiżową statuetkę.

Gwiazdą wieczoru będzie Michael Patrick Kelly z hitowej w latach 90. grupy The Kelly Family. Z kolei w niedzielę Świętokrzyska Gala Kabaretowa, czyli najlepsze skecze znakomitych artystów, które sprawią, że na twarzach widzów zagoszczą najszersze z możliwych uśmiechów. Magiczne Zakończenie Wakacji w sobotę 28 i w niedzielę 29 sierpnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT!

 

Jeśli Magiczne Zakończenie Wakacji, to tylko z RMF FM i Polsatem! I tylko w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia. To właśnie tam w ostatni weekend sierpnia wspólnie z mieszkańcami Kielc i widzami Polsatu spotkamy się, żeby pożegnać mijające wakacje.

Koncert Przebój Lata RMF FM i Polsatu

W sobotę na scenie podczas koncertu Przebój Lata RMF FM i Polsatu artyści młodego pokolenia ze swoimi największymi hitami: Roksana Węgiel i "Korona", Sylwia Grzeszczak i "Prawda o nas", Doda i "I Don’t Wanna Hide", Three of Us i "Szklany sufit", czy Michał Szczygieł i "Spontan".

 

WIDEO: Zapowiedź Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji 2021 w Polsacie

 

 

Wszyscy fani z pewnością oszaleją podczas występu Michaela Patricka Kelly'ego, irlandzkiego piosenkarza i multiinstrumentalisty, niegdyś ulubieńca nastolatek - w czasach kiedy wraz z całą rodziną był członkiem zespołu The Kelly Family. Dziś "Paddy" z powodzeniem solowo kontynuuje muzyczną karierę a jego najnowszy singiel „Throwback” w niecałe dwa miesiące zanotował prawie 2 miliony wyświetleń w serwisie YouToube.

Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2021

Natomiast w niedzielę popis wyjątkowych umiejętności rozśmieszania, czyli Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2021. Na scenie Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret K2, Robert Korólczyk, Szymon Łątkowski, Monika Dryl i Adrianna Borek. Nikt tak jak oni nie podsumuje kończących się wakacji. Solidny zastrzyk dobrego humoru gwarantowany!

 

ZOBACZ: Jesienny spot wizerunkowy Polsatu. Zobacz wideo!

 

W roli prowadzących sobotni koncert Przebój Lata RMF FM i Polsatu: Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski i Paweł Jawor z RMF FM. W niedzielę gospodarzami Amfiteatru Kadzielnia Kabaret Skeczów Męczących, Adrianna Borek i Monika Dryl.

 

Koncert "Magiczne Zakończenie Wakacji. Przebój Lata RMF FM i Polsatu" w sobotę 28 sierpnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.


Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2021 w niedzielę od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

red/Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie