Warszawa. Nie ma go dwunasty dzień. Zaginął 41-letni Robert Chomań

Polska
Warszawa. Nie ma go dwunasty dzień. Zaginął 41-letni Robert Chomań
KSP
41-latek ostatni raz widziany był 13 sierpnia w Otwocku (woj. mazowieckie)..

Komenda policji na warszawskiej Pradze poszukuje zaginionego Roberta Chomania. Mężczyzna ostatni raz był widziany w piątek 13 sierpnia w Otwocku (woj. mazowieckie). Do tej pory 41-latek nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Komenda Rejonowa Policji Warszawa VI prowadzi poszukiwania zaginionego Roberta Chomania.

 

"41-latek ostatni raz widziany był 13 sierpnia w Otwocku. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje o zaginionym prosimy kierować do Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI ul. Jagiellońska 51" - podała mł. asp. Irmina Sulich, oficer prasowy praskiej komendy.

Ma liczne tatuaże na ciele

Mężczyzna ma 41 lat, około 172 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie proste siwe włosy i zarost w postaci wąsów oraz brody. "Oczy niebieskie, nos prosty, uszy przylegające do głowy, ubytki w zębach, liczne tatuaże na ciele" - głosi komunikat policji.

 

ZOBACZ: Zaginął starosta płocki Mariusz Bieniek. Opady deszczu przeszkodziły w poszukiwaniach

 

W chwili zaginięcia ubrany był w szarą podkoszulkę z napisem "Polo", spodenki jeansowe z dziurami i niebieskim paskiem, skarpetki koloru białego oraz czarne buty.

 

"Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z komendą policji na Pradze Północ, ul. Jagiellońska 51 osobiście, pod numerem tel. 47 723 75 56 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. 47 723 84 10. Informację można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.krp6@ksp.policja.gov.pl" - podała Komenda Stołeczna Policji.

hlk/ml/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie