Nowy i innowacyjny serwis wideo HbbTV Telewizji Polsat w telewizji naziemnej

Polska
Nowy i innowacyjny serwis wideo HbbTV Telewizji Polsat w telewizji naziemnej
Polsat
Nowy i innowacyjny serwis wideo HbbTV Telewizji Polsat

Serwis HbbTV (telewizji hybrydowej) Polsatu jest już dostępny dla odbiorców telewizji naziemnej. Najlepsze programy, seriale, sport i wiele innych treści można już obecnie oglądać w Polsat Go (www.polsatgo.pl),  a teraz będzie je można odbierać dodatkowo w serwisie HbbTV działającym na kanałach Telewizji Polsat w telewizji naziemnej.

Treści Polsatu można już oglądać na telewizorze, smartfonie, tablecie, laptopie czy komputerze – w telewizji taką jaką znamy od wielu lat, jak też w  internecie, w Polsat Go czy też w serwisie HbbTV.

 

W serwisie HbbTV Telewizji Polsat, tak samo jak w Polsat Go, będą dostępne w modelu reklamowym programy, które dotychczas można było oglądać bez opłat w Ipli. (Przypominamy, że Ipla będzie działać tylko do końca sierpnia, a od 1 września zmieni się w Polsat Box Go).

 

- HbbTV od Telewizji Polsat to nowy i innowacyjny serwis – te same treści, które można oglądać w Polsat Go, będą również dostępne w telewizji hybrydowej. Dajemy wszystkim pełną swobodę i wolność wyboru, co do tego jak można oglądać nasz kontent – zgodnie z zasadą: oglądaj kiedy, jak i gdzie chcesz. Również każdy kto ma nasz dekoder Polsat Box z dostępem do telewizji naziemnej i internetu, będzie mógł oglądać w HbbTV swoje ulubione programy – mówi Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat, Grupa Polsat Plus.

 

Serwis HbbTV Polsatu będzie dostępny dla wszystkich odbiorców telewizji naziemnej DVB-T, którzy odbierają kanały Telewizji Polsat i mają dostęp do Internetu.

 

- Dostęp do serwisu jest bardzo prosty – wystarczy nacisnąć "OK" na pilocie do telewizora i serwis uruchamia się, udostępniając widzom wiele tysięcy godzin różnych programów z oferty Telewizji Polsat. Nie trzeba instalować dodatkowej aplikacji. Serwis zaprojektowany został z myślą o nowszych telewizorach, wyposażonych w usługę HbbTV w wersji co najmniej 1.5 i podłączonych do internetu – mówi Paweł Tutka, projektant i twórca serwisu HbbTV Polsatu, ekspert i inicjator wdrożenia w Polsce telewizji hybrydowej.

 

Serwis HbbTV Polsatu posiada identyczny, jak w Polsat GO wygodny i intuicyjny interfejs użytkownika dostosowany do telewizorów.

 

- Serwis HbbTV Polsatu zapełnia kolejne miejsce, w którym seriale i inne programy telewizji były niedostępne dla naszych widzów – mówi Krzysztof Panek, Zastępca Dyrektora Pionu Projektów Internetowych Grupy Polsat Plus.


Serwis HbbTV Polsatu został zaprojektowany i wdrożony przez Pawła Tutkę oraz Pion Projektów Internetowych Grupy Polsat Plus.

 

Serwis jest dostępny na terenie Polski.

red. / Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie