Deszczowo, wietrznie i zimno. Pogoda na wtorek

Polska
Deszczowo, wietrznie i zimno. Pogoda na wtorek
pixabay.com
Na południowym wschodzie może spaść nawet do 50-80 mm deszczu.

Na południu i wschodzie nadal będzie bardzo mokro, przy czym na południowym wschodzie może dojść do podtopień. Temperatura niska, będzie ledwie przekraczać 15 stopni, w dodatku uczucie chłodu będzie wzmagać porywisty wiatr.

We wtorek na południu, wschodzie i w centrum będzie pochmurno i bardzo deszczowo. Na północy nadal będzie pogodnie, przejaśniać i rozpogadzać z biegiem dnia zacznie się także w zachodnich województwach.
 
 
Na południowym wschodzie może spaść nawet do 50-80 mm deszczu. Możliwe są wezbrania rzek, a także podtopienia dróg, posesji, garaży podziemnych i zabudowań.

Chłodno i wietrznie

 
Temperatura maksymalna od 15 stopni na południu i południowym wschodzie do 21 stopni na zachodzie. Wiatr z kierunku wschodniego i północno-wschodniego będzie umiarkowany i silny, w porywach do 50 km/h.
 
Ciśnienie jest podwyższone i będzie rosnąć. Barometry pokażą w samo południe od 1016 hPa na Podkarpaciu do 1022 hPa na zachodnim Pomorzu. Biomet będzie niekorzystny dla naszego samopoczucia, objawiając się bólem głowy, rozkojarzeniem i znużeniem.
 
WIDEO - Prognoza pogody Polsat News
 
rsr/hlk/TwojaPogoda.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie