Piła. 14-latkę potrącił pociąg. Dziewczynka jest w stanie krytycznym

Polska
Piła. 14-latkę potrącił pociąg. Dziewczynka jest w stanie krytycznym
Facebook/Eligiusz Komarowski
O wypadku poinformował na swoim facebookowym profilu Eligiusz Komarowski, starosta pilski

14-letnia dziewczynka została potrącona przez pociąg na przejeździe kolejowym w Pile. Dziecko jest w stanie krytycznym. Do wypadku doszło w środę ok. 20 wieczorem.

Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym przy ul. Fabrycznej w Pile. Nastolatka jest w stanie krytycznym, grozi jej amputacja obu nóg. Przebywa w bardzo ciężkim stanie w pilskim szpitalu. 

 

- Wczoraj około 20 wieczorem doszło do wypadku na przejdzie kolejowym przy ulicy Fabrycznej, pociąg towarowy potrącił 14-letnią dziewczynkę - przekazał polsatnews.pl sierż. Wojciech Zeszot. 

 

Jak poinformował sierż. Zeszot przejazd kolejowy jest oznakowany, ale niestrzeżony. Według wstępnych ustaleń "dziecko wtargnęło na przejazd". - Na ten moment nie mamy informacji, czy dziewczynka była pod opieką dorosłych - dodał funkcjonariusz. Policja prowadzi działania wyjaśniające. 

Amputacja obu nóg 

O wypadku poinformował na swoim facebookowym profilu Eligiusz Komarowski, starosta pilski. "Kilka chwil temu pociąg potrącił 14-letnią dziewczynkę przy ulicy Fabrycznej ( okolice ul. Młodych) w Pile. Jest w stanie ciężkim, grozi jej wg moich informacji co najmniej amputacja kończyn" - napisał. 

 

 

 

laf/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie