Bytów. Chciał strącić pająka z przedniej szyby. Kierowca dachował

Polska
Bytów. Chciał strącić pająka z przedniej szyby. Kierowca dachował
Policja Pomorska
22-letni kierowca dachował po tym, jak chciał strącić pająka z przedniej szyby samochodu

22-letni kierowca, który jechał we wtorek na trasie Jasień - Rokity (woj. pomorskie), zauważył pająka na przedniej szybie samochodu. Jak wstępnie ustalili bytowscy policjanci, mężczyzna, chcąc go strącić, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd dachował, a 22-latek wraz z pasażerką trafili do szpitala.

We wtorek przed godziną 13 dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze powiatowej na trasie Jasień - Rokity. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. Funkcjonariusze, którzy wyjaśniali okoliczności na miejscu zdarzenia, wstępnie ustalili, że 22-letni kierujący citroenem chciał zrzucić pająka, który znajdował się na przedniej szybie, a którego bała się pasażerka pojazdu.

22-latek stracił panowanie nad pojazdem

Mieszkaniec województwa dolnośląskiego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo, a pojazd dachował.

 

ZOBACZ: Polsat News: od 250 do 260 osób na liście do ewakuacji z Afganistanu przez polskie służby

 

W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały ranne i przewieziono je do szpitala. Śledczy na miejscu zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz opisali uszkodzenia pojazdu.

 

 

kmd/ sgo/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie