Warszawa. Pobił kobiety w miejskim autobusie. Policja publikuje wizerunek

Polska
Warszawa. Pobił kobiety w miejskim autobusie. Policja publikuje wizerunek
mokotowo.policja.waw.pl
Mężczyzna zaatakował kobity w miejskim autobusie. Szuka go policja

Mężczyzna wsiadł do stołecznego autobusu linii 131, zapytał o godzinę, a po chwili zaatakował dwie kobiety, bijąc je po głowie. Jednej z nich wypadł telefon, który sprawca ukradł. Policja opublikowała jego wizerunek. Napastnik nie ma czterech palców u dłoni, posiada charakterystyczny tatuaż i wschodni akcent.

Do zdarzenia miało dojść 25 lipca 2021 roku około 16:00 w autobusie linii 131 przemieszczającego się w kierunku Dworca Centralnego w Warszawie. Mężczyzna, którego wizerunek opublikowała policja, wsiadł do ww. autobusu na przystanku przy ul. Łowczej w Warszawie. Następnie zapytał pokrzywdzone o aktualną godzinę. Po uzyskaniu odpowiedzi odszedł.

 

ZOBACZ: USA. Posadzili więźnia z gwałcicielem jego siostry. Zabił go

 

Po chwili wrócił do kobiet i bez powodu zaczął uderzać je pięściami w głowę. W chwili ataku mówił, że je zabije. Na skutek ciosów, jednej z pokrzywdzonych wypadł telefon, który został skradziony.

 

mokotowo.policja.waw.pl

 

Cechy charakterystyczne

Na podstawie relacji pokrzywdzonych kobiet oraz zabezpieczonego monitoringu policjanci uzyskali rysopis sprawcy. Jest nim dobrze zbudowany mężczyzna, około 185 cm wzrostu, o blond włosach, sięgających do ramion. W chwili zdarzenia ubrany był w fioletowy t-shirt oraz jasne krótkie spodenki.

 

mokotowo.policja.waw.pl

 

 

Mężczyźnie brakuje czterech palców u lewej dłoni. Posiada tylko kciuka. Na lewym przedramieniu ma widoczny tatuaż w postaci bliżej nieokreślonych napisów. Mężczyzna posługiwał się językiem polskim ze wschodnim akcentem.

 

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat jego tożsamości albo jego obecnego miejsca pobytu lub były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z wydziału kryminalnego Komisariatu Policji w Wilanowie przy ul. Okrężnej 57. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery tel. 47 72 325 03, 47 72 325 14, albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

 

mokotowo.policja.waw.pl

 

msl/ml/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie