Władysławowo. Pożar przyczepy kempingowej. Zginął mężczyzna

Polska
Władysławowo. Pożar przyczepy kempingowej. Zginął mężczyzna
KP PSP Puck
Ogień w przyczepie kempingowej pojawił się w nocy

Zwęglone zwłoki mężczyzny znaleźli we wtorek w nocy strażacy, którzy ugasili pożar przyczepy kempingowej przy ul. Spokojnej we Władysławowie (woj. pomorskie). Okoliczności i dokładne przyczyny zdarzenia zbada policja.

Zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali około godziny 3 w nocy. - Na miejsce skierowano trzy zastępy, w tym jeden z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Pucku, jeden z OSP Władysławowo oraz Ochotniczą Straż Pożarną z Chłapowa. Po ugaszeniu przyczepy, w zgliszczach, znaleziono zwęglone ciało - poinformował we wtorek oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Pucku mł. kpt. Krzysztof Minga.

 

KP PSP Puck

 

Pożar we Władysławowie. Na razie nie wiadomo, kim była ofiara

Na czas akcji gaśniczej miejsce zdarzenia zabezpieczyli mundurowi. Sierż. Monika Mularska z Komendy Powiatowej Policji w Pucku powiedziała, że służbom nie udało się jeszcze ustalić tożsamości ofiary.

 

ZOBACZ: Safronka. Wybuch butli z gazem. Trzy osoby ranne

 

- Wiemy jedynie, że był to mężczyzna. Na miejscu pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki, biegłym lekarzem sądowym, którzy pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności procesowe: dokonali oględzin, sporządzili dokumentację fotograficzną, zabezpieczyli ślady - wyjaśniła.

 

Dodała, że przyczyna pojawienia się ognia nie jest znana. Ustali ją biegły z zakresu pożarnictwa. 

wka/PAP, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie