Oblał egzamin na prawo jazdy. Odjechał własnym samochodem

Polska
Oblał egzamin na prawo jazdy. Odjechał własnym samochodem
Policja Łódzka
64-latek odjechał własnym samochodem po niezdanym egzaminie na prawo jazdy

W czwartkowe popołudnie funkcjonariusze z Piotrkowa Trybunalskiego otrzymali zgłoszenie, że 64-letni mężczyzna po nieudanym egzaminie na prawo jazdy, wsiadł do swojego samochodu i odjechał. Nie nacieszył się zbyt długą jazdą, bo już ulicę dalej od ośrodka egzaminacyjnego, spotkał się z mundurowymi.

01 lipca 2021 roku, około godziny 13:30, piotrkowscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który po nieudanym egzaminie na prawo jazdy, odjechał swoim samochodem. Funkcjonariuszom znane były jedynie początkowe numery rejestracyjne pojazdu oraz jego marka.

 

ZOBACZ: Zdemolował przystanek, zdarzenie transmitował. Nie miał prawa jazdy i był nietrzeźwy

 

64-latek nie cieszył się zbyt długą jazdą. Już na ulicy Roosevelta, policyjny patrol zauważył jadącego golfa. Przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych pojazd został zatrzymany do kontroli. Okazało się, że mężczyzna próbował zdać egzamin na prawo jazdy.

 

Wcześniejsze uprawnienia utracił w 2017 roku za jazdę pod wpływem alkoholu. 64-latek został ukarany mandatem za kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień, a jego pojazd trafił na policyjny parking.

kmd/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie