Pomponik.pl najpopularniejszym serwisem plotkarskim w Polsce

Polska
Pomponik.pl najpopularniejszym serwisem plotkarskim w Polsce
pomponik.pl

Należący do Grupy Interia pomponik.pl jest najpopularniejszym serwisem plotkarskim w Polsce. W czerwcu odwiedziło go 6,76 mln realnych użytkowników. Dzięki temu serwis wyprzedził dotychczasowych liderów - Plejadę i Pudelka.

Według badania Mediapanel w czerwcu 2021 br. Pomponik zanotował rekordowy wynik oglądalności i tym samym został liderem wśród serwisów plotkarskich w Polsce. Na kolejnych miejscach uplasowały się serwisy Pudelek (6,71 mln RU), Plotek (6,45 mln RU) Plejada (6,36 mln RU) i WP gwiazdy (4,17 mln RU). 

"Interia dopiero się rozkręca"

"To był plan na lata, a wystarczyły miesiące: Pomponik.pl numerem jeden wśród serwisów plotkarskich! Gratulacje dla zespołu i kolejny dowód, że Interia dopiero się rozkręca" - napisał na Twitterze redaktor naczelny Interii, Piotr Witwicki. 

 

 

- Od początku roku wprowadziliśmy w Pomponiku liczne innowacje m.in. zmieniliśmy layout strony głównej oraz rozbudowaliśmy zespół redakcyjny. Cieszymy się, że internauci tak szybko dostrzegli, że najgorętsze plotki znajdą właśnie u nas i serdecznie im za to dziękujemy. Robimy wszystko, aby zapewnić naszym użytkownikom najlepsze i najciekawsze treści - mówi Aleksandra Pajewska-Klucznik, Zastępca Dyrektora ds. Rozrywki Internetowej w Grupie Interia.

Współpraca z Grupą Polsat

Do osiągnięcia pozycji lidera przyczyniły się również liczne działania promocyjne, które spowodowały zwiększenie rozpoznawalności brandu. W tegorocznej kampanii  portalu do odwiedzenia Pomponika zachęcała Karolina Gilon. Dodatkowo dzięki zacieśnieniu współpracy z Grupą Polsat serwis objął patronatem medialnym najpopularniejsze w Polsce programy telewizyjne m.in. "Taniec z Gwiazdami", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i "Love Island". 

 

Pomponik (Grupa Interia) to serwis poświęcony gwiazdom, plotkom i newsom ze świata show-biznesu. Miesięcznie udostępnia setki autorskich materiałów. Czytelnicy znajdą w nim m.in. informacje ze świata rozrywki i popkultury, sensacyjne zdjęcia, wideo wywiady z gwiazdami i relacje z największych imprez z udziałem celebrytów. Pomponik jest obecny na rynku od 14 lat. Jego redakcja pracuje na wzór każdej redakcji newsowej - 7 dni w tygodniu, od świtu po późne godziny nocne. Jest na bieżąco z każdą plotką. Serwis posiada aplikację Pomponik na urządzenia z systemem Android.

red/pomponik.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie