Zaginęła matka z 7 tygodniowym niemowlęciem. Policja prosi o pomoc

Polska
Zaginęła matka z 7 tygodniowym niemowlęciem. Policja prosi o pomoc
KPP Limanowa
Zaginione osoby to 16-letnia Aleksandra Matejko i jej 7-tygodniowy syn o imieniu Wiktor.

Trwają poszukiwania nastoletniej matki i niemowlęcia. Kobieta 28 czerwca, wraz z dzieckiem urodzonym przez nią 7 tygodni temu, wyszła z domu wczasowego, znajdującego się w małopolskiej miejscowości Owieczka (powiat limanowski) i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Policja poinformowała, że zaginione osoby to 16-letnia Agnieszka Matejko i jej 7-tygodniowy syn o imieniu Wiktor. Nastolatka "udała się w nieznanym kierunku", pozostawiając w miejscu pobytu wózek dziecięcy, ubrania swoje i dziecka oraz przybory niezbędne do jego pielęgnacji. Nie wzięła ze sobą również dowodu osobistego.

 

ZOBACZ: Małopolskie: poszukiwania zaginionego 14-latka. Wyszedł pojeździć na hulajnodze

 

Podano rysopis kobiety. Ma ona wyglądać na ok. 18 lat i mierzyć 155 – 160 cm wzrostu przy wadze około 45 kg. "Sylwetka szczupła, włosy długie wiśniowo/rude, oczy ciemne, twarz pełna, uszy normalne przylegające, nos normalny prosty, uzębienie pełne, mocno zarysowane brwi. W chwili zaginięcia wymieniona ubrana była w jasno różową obcisłą sukienkę za kolano, różowe klapki" - poinformowano na stronie KPP Limanowa. Dziecko z kolei ubrane jest w białe body i nie posiada żadnych znaków szczególnych.

 

 

"Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osób zaginionych o ich przekazanie bezpośrednio do dyżurnego KPP Limanowej. 47-83-45-400 lub na numer telefonu alarmowego 112" - podała policja.

rsr/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie