Mecz Polska-Słowacja. Wynik typują papugi z warszawskiego zoo

Polska
Mecz Polska-Słowacja. Wynik typują papugi z warszawskiego zoo
Polsat News
Papugi dostały miski ze swoim ulubionym pokarmem

Był słoń, była ośmiornica, był kot, teraz przyszedł czas na papugi. Podopieczne warszawskiego zoo zostały poproszone o wytypowanie zwycięskiej drużyny poniedziałkowego meczu Polska - Słowacja.

Papugi z Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie dostały dwie oznaczone odpowiednimi flagami miski z przysmakami. Oczywiście nie przefrunęły obok nich obojętnie. Jaki wynik poniedziałkowego meczu wróżą wybory ptaków? Zwierzęta dały nam pole do interpretacji.

 

Na początku wybór papug z gatunku kea nie był jednoznaczny. Im dalej trwał posiłek, tym ich decyzje były pewniejsze. 

 

WIDEO: Papugi typują wynik meczu Polska - Słowacja

Jaki wynik obstawiają dziennikarze i politycy?

- Usatysfakcjonowałby mnie, podobnie jak kibiców, wynik 1:0 i tego się trzymajmy - typował wyniki Przemysław Iwańczyk, dziennikarz redakcji Polsat Sport. 

 

W podobnym tonie, ale na korzyść Słowacji, wypowiadał się Peter Dziurilla, dziennikarz słowackiej telewizji JOJ TV. - Moim zdaniem to będzie 1:0 dla Słowaków - obstawiał. 

 

- Nie zawsze Robert Lewandowski musi strzelać bramki i byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby nie strzelił w meczu ze Słowacją - wyjaśniał. 

 

"Tylko zwycięstwo"

 

Na kapitana kadry liczy były gracz reprezentacji Polski, Dariusz Dziekanowski. - Myślę, że Lewandowski strzeli dwie bramki - mówił, spodziewając się wyniku 2:1 dla Polski. 

 

WIDEO: Mecz Polska-Słowacja. Jaki wynik typują goście i dziennikarze Polsat News?

 

Taki samy wynik wytypował Mateusz Białkowski. Dziennikarz Polsat News ocenił, że "najpierw stracimy gola, ale to tylko dla dramaturgii, a potem dwa strzelimy. 2:1 dla Polski".

 

ZOBACZ: Euro 2020. Christian Eriksen dla mediów: Nie poddam się, chcę zrozumieć co się stało

 

Polskiego zwycięstwa w Sankt Petersburgu spodziewa się też zwycięzca w wyborach prezydenckich w Rzeszowie. Prezydent-elekt Konrad Fijołek mówił: "Tylko zwycięstwo. Mam nadzieję, że będzie 3:0 dla Polski. 

 

Utratę bramki przewiduje Cezary Tomczyk. Przewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej na wygraną "gorąco liczy". - Moim zdaniem będzie 2:1 lub 3:1 dla Polski - mówił. 

 

Pierwszy mecz Polacy na Euro 2020 rozegrają w poniedziałek o 18:00 na stadionie w rosyjskim Sankt Petersburgu.  

an/prz/Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie