Makabryczne odkrycie w mieszkaniu. Dzieci mieszkały z martwą matką

Polska
Makabryczne odkrycie w mieszkaniu. Dzieci mieszkały z martwą matką
KW PSP we Wrocławiu

Strażacy wezwani do kapiącej z sufitu wody odkryli w jednym z mieszkań w Międzyborzu (woj. dolnośląskie) zwłoki 38-letniej kobiety. W domu oprócz niej była dwójka przerażonych dzieci. Nie wiadomo jak długo rodzeństwo przebywało z martwą matką.

Makabrycznego odkrycia dokonano 8 czerwca. Lokatorka jednego z budynków w Międzyborzu wezwała strażaków do kapiącej z sufitu wody.

 

Kobieta początkowo na własną rękę próbowała skontaktować się z mieszkająca wyżej sąsiadką, jednak nikt nie otwierał drzwi. Z mieszkania dochodziły jedynie odgłosy płaczących dzieci. Na miejsce wezwano straż pożarną i policję.

Zwłoki na podłodze

Po wejściu do środka funkcjonariusze znaleźli zwłoki kobiety leżące na podłodze w sypialni. 38-latka prawdopodobnie nie żyła od dłuższego czasu, bo na jej ciele widoczne były już plamy opadowe.

 

ZOBACZ: Opole. W nocy spłonął opuszczony dom. W środku znaleziono szczątki

 

W mieszkaniu było też dwoje zapłakanych i przerażonych dzieci - 5-letni chłopiec i 3-letnia dziewczynka. W łazience z odkręconego kranu leciała woda, która zalewała mieszkanie piętro niżej.

 

Jak podają lokalne media, śledczy wstępnie wykluczyli udział osób trzecich, bo mieszkanie było zamknięte od wewnątrz. Przyczyny zgonu ma wyjaśnić sekcja zwłok. Dzieciom została udzielona pomoc psychologiczna. Rodzeństwo trafiło pod opiekę rodziny zmarłej kobiety.

dk/msl/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie