Słonecznie z lokalnymi opadami. Pogoda na piątek

Polska
Słonecznie z lokalnymi opadami. Pogoda na piątek
Pixabay/ jplenio
Po południu i wieczorem miejscami, głównie na południu i wschodzie zachmurzenie wzrośnie aż do wystąpienia przelotnych opadów deszczu i słabych burz.

Parasole przydadzą się tylko miejscami, ponieważ po południu może popadać i zagrzmieć. Czeka nas nieznaczne ochłodzenie. Wiatr pozostanie słaby, ciśnienie podwyższone, a biomet korzystny dla naszego samopoczucia.

W piątek utrzyma się słoneczna pogoda. Po południu i wieczorem miejscami, głównie na południu i wschodzie zachmurzenie wzrośnie aż do wystąpienia przelotnych opadów deszczu i słabych burz.
 
Wideo: Prognoza pogody piątek, 11 czerwca - rano
 
 
Termometry w najcieplejszym momencie dnia pokażą od 20 stopni na wybrzeżu przez 22-25 stopni na większym obszarze do 27 stopni na zachodzie. Wiatr z kierunku północnego i północno-zachodniego będzie słaby i umiarkowany, porywisty tylko podczas burz.
 
Pogoda na piątekŁukasz Mielczarek TwojaPogoda.pl
Pogoda na piątek
 
 
Ciśnienie będzie podwyższone, ale będzie się powoli obniżać. Barometry pokażą w samo południe od 1015 hPa na wschodzie do 1017 hPa na zachodzie. Biomet będzie korzystnie na nas wpływać, wyłącznie podczas opadów i burz możemy przejściowo odczuwać pogorszenie samopoczucia.
aml/TwojaPogoda.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie