Słońce, deszcze i burze. Pogoda na weekend

Polska
Słońce, deszcze i burze. Pogoda na weekend
Pixabay
Prognoza pogody na weekend

Jaka pogoda czeka nas w dalszej części długiego weekendu? Czy nadal będzie słonecznie, a może zachmurzy się, zacznie padać i grzmieć? Co z temperaturą?

Dotychczas pogoda w długi weekend nas rozpieszczała. Było słonecznie i bardzo ciepło. Jednak w dalszej części weekendu czekają nas zmiany. Kiedy i gdzie będzie padać i grzmieć?

Pogoda na sobotę

Czekają nas zmiany w pogodzie. Niebo zacznie się chmurzyć, w wielu regionach spodziewamy się przelotnych opadów deszczu. Najmocniej popada na południu i wschodzie, w tym również w górach, gdzie po południu przejdą burze z gradem.
 
Utrzyma się zróżnicowana temperatura od 17 stopni na Górnym Śląsku do 26 stopni na zachodnim Pomorzu. Wiatr północny i wschodni chwilami będzie słaby i umiarkowany, tylko chwilami silniejszy, podczas burz może dochodzić do 90 km/h.
 

Pogoda na niedzielę

Tym razem parasole przydadzą się tylko miejscami na wschodzie kraju. Na pozostałym obszarze będzie słonecznie, więcej niegroźnych chmur na zachodzie.
 
Wideo: prognoza pogody Polsat News
  
Ociepli się. Termometry wskażą od 20 stopni na wschodnim Pomorzu do 27 stopni na Śląsku i zachodnim Pomorzu. Wiatr zmieni kierunek na północny i osłabnie.
 
Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielę
Łukasz Mielczarek/TwojaPogoda.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie