"Zmiana zaczyna się tu i teraz". Nowy spot Rafała Trzaskowskiego

Polska
"Zmiana zaczyna się tu i teraz". Nowy spot Rafała Trzaskowskiego
PAP/Maciej Kulczyński
Rafał Trzaskowski zaprezentował swój nowy spot

"Musimy dużo zmienić, bo w Polsce nie może być tak jak teraz. Szczególnie dla was, którzy dopiero zaczynacie dorosłe życie. Mamy okazję stworzyć Polskę, jakiej chcemy" - przekonuje w najnowszym spocie reklamującym Campus Polska Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy i lider Ruchu Wspólna Polska.

"27 sierpnia organizuję Campus Polska przyszłości" - zapowiada na początku krótkiego spotu Rafał Trzaskowski.

 

Jak mówi prezydent stolicy, "przed nami wielkie wyzwanie". - Nie ma znaczenia, czy mieszkasz w dużym mieście czy na wsi, na wschodzie czy na zachodzie Polski. Musimy dużo zmienić, bo w Polsce nie może być tak jak teraz. Szczególnie dla was, którzy dopiero zaczynacie dorosłe życie. Mamy okazję stworzyć Polskę, jakiej chcemy - z edukacją prowadzącą do dobrze płatnej pracy, tolerancyjną i wolną od uprzedzeń, Polskę przyszłości. Potrzebujemy zmiany jak świeżego powietrza - przekonuje. 

 

WIDEO: Zobacz nowy spot Rafała Trzaskowskiego

  


- Zmiana zaczyna się tu i teraz. 27 sierpnia możesz być jej częścią - podsumowuje były kandydat KO na prezydenta Polski.

 

Kilka dni temu Trzaskowski ogłosił, że na przełomie sierpnia i września w miasteczku akademickim Kortowo w Olsztynie zostanie zorganizowany dla 1 tys. młodych ludzi Campus Polska Przyszłości. W czasie spotkania jego uczestnicy mają dyskutować o najważniejszych sprawach dla młodego pokolenia, w tym polityce klimatycznej czy edukacji. Zaplanowano także spotkania z ludźmi sportu, kultury, nauki.

dk/Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie