Gdańsk. Zaginęła 17-letnia Nikola. Policja informuje o znalezieniu zwłok

Polska
Gdańsk. Zaginęła 17-letnia Nikola. Policja informuje o znalezieniu zwłok
zdj. ilustracyjne / Polsat News
Policja prosi o kontakt osoby, które mogą przyczynić się do odnalezienia 17-letniej Nikoli lub ustalenia jej miejsca pobytu

W Gdańsku zaginęła 17-letniej Nikola. Ostatni raz widziano ją 26 kwietnia. Mundurowi apelowali o pomoc w odnalezieniu dziewczyny. We wtorek wieczorem policja poinformowała o odnalezieniu zwłok pasujących do rysopisu.

Nastolatka po raz ostatni była widziana w poniedziałek. Około godz. godz. 18.40 opuściła miejsce zamieszkania w gdańskiej dzielnicy Siedlce i do tej pory nie wróciła. Nie ma z nią żadnego kontaktu. 

 

ZOBACZ: Andżelika zaginęła 23 lata temu. Czy jej rówieśnicy wiedzą, co ją spotkało?

 

Policja podała rysopis zaginionej 17-latki: 165 cm wzrostu, krępa budowa ciała, ciemne, brązowe włosy i doczepione dredy. Dziewczyna ma też kolczyki w nosie i uszach, nosi okulary korekcyjne. 

 

W dniu zaginięcia była ubrana w czarną, polarową bluzę, ciemne spodnie i czarne glany.

 

Policja informuje o znalezieniu zwłok

 

Jak podał portal Trojmiasto.pl, we wtorek wieczorem trójmiejska policja poinformowała o odnalezieniu zwłok pasujących do rysopisu. - Dzisiaj odnaleziono ciało nastoletniej dziewczyny w terenach leśnych przy jednej z ulic w dzielnicy Siedlce. Na miejscu policjanci przeprowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Biegły z zakresu medycyny sądowej wstępnie wykluczył, że do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Będziemy sprawdzać, czy jakieś osoby nie nakłaniały dziewczyny do targnięcia się na własne życie - podaje serwis.

ac/Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie