Matka wyszła z 3-letnią córką. Nie wróciły, szuka ich policja

Polska
Matka wyszła z 3-letnią córką. Nie wróciły, szuka ich policja
Policja Warszawa
Według ustaleń policji 32-letnia kobieta wyszła w niedzielę z córką z domu i do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu nikim z bliskich.

Policjanci z Wesołej poszukują zaginionych matki i córki. 32-letnia Anna Ładna wspólnie ze swoją 3-letnią córką Natalią Ładną wyszła w niedzielę z domu i nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich - przekazała oficer prasowa Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII nadkom. Joanna Węgrzyniak.

Policjantka w rozmowie z poinformowała, że funkcjonariusze komisariatu w Wesołej prowadzą poszukiwania 32-letniej Anny Ładnej i 3-letniej Natalii Ładnej.

 

ZOBACZ: 71-latek nie zatrzymał się do kontroli. Podczas ucieczki potrącił policjanta

 

Według ich ustaleń 32-letnia kobieta wyszła w niedzielę z córką z domu i do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu nikim z bliskich.

 

Jak wyglądają?

 

Anna Ładna ma około 165 cm wzrostu, sylwetkę szczupłą, włosy ciemne, proste do ramion, bez odrostów, brązowe oczy, nos prostolinijny, uszy przylegające, uzębienie pełne. - W chwili wyjścia z domu najprawdopodobniej ubrana była w zieloną kurtkę kapturem i niebieskie jeansy - powiedziała policjantka. Dodała, że 32-latka ma znak szczególny w postaci wystającej brodawki na szyi.

 

Anna ŁadnaPolicja Warszawa
Anna Ładna

 

 

Z kolei jej córka Natalia Ładna ma około 110 cm wzrostu, sylwetkę szczupłą, włosy rude do ramion, oczy niebieskie, nos prosty, uszy odstające. - W dniu zaginięcia ubrana była w fioletową kurtkę i niebieskie jeansy - poinformowała nadkom. Joanna Węgrzyniak.

 

Natalia ŁadnaPolicja Warszawa
Natalia Ładna

 

Policjantka zaapelowała o pomoc do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu matki i córki.

 

- Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety z dziewczynką, proszone są o kontakt z policjantami komisariatu w Wesołej tel. (47) 74 603-24-21 lub z najbliższą jednostką policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.kp-wesola@ksp.policja.gov.pl - dodała.

rsr/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie