Dwa niemal identyczne wypadki drogowe. Ofiary były parą

Polska
Dwa niemal identyczne wypadki drogowe. Ofiary były parą
lubelska policja
W obu wypadkach zginęły młode osoby. Były ze sobą powiązane.

Dwa niemal identyczne wypadki z udziałem młodych osób miały miejsce w woj. lubelskim. W pierwszym z nich zginął 20-letni chłopak. Prowadzony przez niego pojazd uderzył w drzewo, a następnie stanął w płomieniach. Dwa dni później w samochodzie, który wypadł z drogi spłonęła jego dziewczyna.

Do pierwszego zdarzenia doszło 11 kwietnia na drodze powiatowej w miejscowości Piotrawin (gm Jastków). Około godziny 2:40 policjanci otrzymali informację o wypadku i pożarze samochodu. Kierujący vw golfem zjechał z drogi na pobocze i przodem pojazdu uderzył w drzewo.

 

Samochód zapalił się. Po ugaszeniu pożaru przez strażaków, wewnątrz ujawniono zwęglone zwłoki osoby kierującej. Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Lublinie ustalają przyczyny wypadku.

 

ZOBACZ: Wypadek w Barczewie. Zginęło dwoje nastolatków

 

Podobne zdarzenie miało miejsce dwa dni później, 13 kwietnia. Około godziny 2:20 dyżurny puławskiej komendy został powiadomiony, że na drodze z Końskowoli do Sielc pali się samochód, który uderzył w drzewo. Po ugaszeniu pożaru przez strażaków, wewnątrz pojazdu ujawniono zwłoki osoby kierującej.

 

lubelska policja

 

W tym roku mieli zdawać maturę

 

Czynności na miejscu prowadzone były pod nadzorem prokuratora. Jak ustalono, kierującą samochodem renault była 19-letnia mieszkanka gminy Markuszów. Ciało kierującej, decyzją prokuratora zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

 

Jak podaje "Dziennik Wschodni", ofiary tych zdarzeń były ze sobą powiązane - chodzili do tego samego zespołu szkół w Lublinie i byli parą. W tym roku mieli zdawać maturę. 

 

lubelska policja

 

msl/zdr/ "Dziennik Wschodni" / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie