Zniszczony sklep. Złodzieje wyrwali bankomat

Polska
Zniszczony sklep. Złodzieje wyrwali bankomat
Polsat News
Do zdarzenia najprawdopodobniej doszło nad ranem

Złodzieje prawdopodobnie przy pomocy koparki wyrwali bankomat znajdujący się przy sklepie Tesco w Mościskach pod Warszawą. Wejście do sklepu zostało poważnie uszkodzone.

Nieznani sprawcy wyrwali prawdopodobnie za pomocą koparki urządzenie znajdująca się przy wejściu do sklepu. Podczas włamania uszkodzili hol sklepu i spowodowali znaczne zniszczenia elewacji budynku.

 

Przed sklepem znaleziono pozostałości materiałów pirotechnicznych, co świadczy, że mogło dojść do wybuchu. Zniszczone fragmenty urządzenia znajdowały się na trawnikach niedaleko sklepu.

 

Do zdarzenia najprawdopodobniej doszło nad ranem. Nie ma informacji o ofiarach, ani o ilości skradzionej gotówki. Sprawą zajmuje się policja. 

 

Wysadzenia bankomatów

 

Podobna sytuacja miała miejsce w Nowogrodźcu na Dolnym Śląsku. Maszyna została wskutek eksplozji zniszczona, wybuchł także niewielki pożar, który ugasili strażacy. Z budynku przy ul. Kościelnej, w którym zainstalowany był gotówkomat, ewakuowano jedną osobę. Śledztwo prowadzi policja.

ZOBACZ: Skok na bankomat na Dolnym Śląsku

 

Policja otrzymała zgłoszenie o wybuchu w sobotę przed godz. 4 - poinformowała oficer prasowa policji w Bolesławcu asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska. Według miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej zgłoszenie o zdarzeniu nadeszło o godz. 3:39.

laf/sgo//Polsat News/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie