Karambol pod Kołbielą. Nie żyją trzy osoby

Polska
Karambol pod Kołbielą. Nie żyją trzy osoby
Facebook/OSP Zamienie
W zderzeniu czterech aut zginęły trzy osoby

Trzy osoby zginęły, a jedna została ranna w zderzeniu czterech samochodów - dwóch osobowych i dwóch ciężarówek - do którego doszło w sobotę około godz. 19 pod Kołbielą (pow. otwocki). Całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 50 - poinformowała otwocka straż pożarna.

- Pojazdami osobowymi łącznie podróżowały cztery osoby, po dwie w każdym z nich. Pojazdami ciężarowymi podróżowali tylko kierowcy. Niestety w wyniku zdarzenia dwie osoby z pojazdu VW poniosły śmierć, zginęła też jedna osoba z auta Ford Kuga, a druga została zabrana do szpitala - powiedział rzecznik prasowy otwockiej Państwowej Straży Pożarnej Maciej Łodygowski.

 

ZOBACZ: W karambolu pod Szczecinem zginęło sześć osób. Jest wyrok dla kierowcy tira

 

Jak dodał, do tragedii doszło za miejscowością Rudzienko w kierunku Mińska Mazowieckiego, w miejscu niewielkiego zakrętu. Ruch na drodze krajowej nr 50 na odcinku Kołbiel - Stojadła jest teraz całkowicie zablokowany. - Działania na miejscu prowadzi policja pod nadzorem prokuratora - zaznaczył Łodygowski.

 

 

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w przekazanym w sobotę wieczorem komunikacie podała zaś, że droga może być zablokowana jeszcze przez trzy godziny.

prz/ / PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie