Zaginął 11-letni Bartłomiej Drahynicz. Policja prosi o pomoc

Polska
Zaginął 11-letni Bartłomiej Drahynicz. Policja prosi o pomoc
KMP Wrocław
Policjanci z Wrocławia szukają zaginionego 11-latka

Wrocławscy policjanci poszukują 11-letniego chłopca – Bartłomieja Drahynicza, który w czwartek wyszedł z domu na terenie Starego Miasta i do chwili obecnej nie ma z nim żadnego kontaktu. Osoby, które wiedzą cokolwiek o zaginięciu dziecka proszone są o kontakt.

"Mundurowi od momentu zgłoszenia oddalenia się małoletniego, prowadzą wzmożone działania poszukiwawcze, które na chwilę obecną nie zakończyły się jego odnalezieniem i w zw. z tym funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób posiadających jakiekolwiek informacje na temat zaginionego" - przekazali policjanci.

 

11-latek ma ok. 150 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie, ciemne włosy, szczupłą, pociągłą twarz i brak znaków szczególnych.

 

W momencie zaginięcia chłopiec ubrany był w kurtkę pikowaną koloru granatowego z kapturem, bluzę sportową w kolorze czarnym z kapturem, granatowe spodnie dresowe. "Może mieć także ze sobą plecak szkolny we wzory koloru zielonego" - poinformowano.

 

Osoby mające informacje na temat chłopca proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 47 817 31 31, 47 871 43 90 lub 112.

 

KMP Wrocław

 

bas/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie