Piotr Semka choruje na Covid-19. Premier: życzę dużo siły w jego walce

Polska
Piotr Semka choruje na Covid-19. Premier: życzę dużo siły w jego walce
Zdj. archiwalne, fot. Polsat News

"Dotarła do mnie informacja, że pod respirator trafił jeden z najwybitniejszych dziennikarzy politycznych w Polsce, redaktor Piotr Semka. Życzę dużo siły w jego walce i przyłączam się do modlitwy, którą w intencji jego zdrowia prowadzą przyjaciele" - napisał w środę premier Mateusz Morawiecki.

Szef rządu we wpisie na Facebooku podkreślił, że koronawirus daje nam każdego dnia dowody, że jest bardzo groźny i nikt z nas nie powinien go lekceważyć.

 

ZOBACZ: "Korzyści przewyższają ryzyko". Zaktualizowano dane dot. szczepionki AstraZeneca

 

"Właśnie dotarła do mnie informacja o tym, że pod respirator trafił jeden z najwybitniejszych dziennikarzy politycznych w Polsce, red. Piotr Semka. Panu Redaktorowi życzę dużo siły w Jego walce i przyłączam się do modlitwy, którą w intencji Jego zdrowia prowadzą Przyjaciele" - napisał.

 

"Państwa również do tego zachęcam. Dbajmy o siebie i naszych bliskich i udzielajmy każdego możliwego wsparcia tym, którzy walczą o swoje zdrowie i życie" - dodał premier.

 

Koronawirus daje nam każdego dnia dowody, że jest bardzo groźny i nikt z nas nie powinien go lekceważyć. Właśnie dotarła...

Opublikowany przez Mateusz Morawiecki Środa, 24 marca 2021

 

O modlitwę za zdrowie dziennikarza apeluje również wicepremier Jacek Sasin. "Życzę siły i powrotu do zdrowia" - napisał na Twitterze.

 

wka/ PAP, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie