Zwłoki 14-latki w Sekwanie, zatrzymano dwoje nastolatków. Możliwe, że tworzyli miłosny trójkąt

Świat
Zwłoki 14-latki w Sekwanie, zatrzymano dwoje nastolatków. Możliwe, że tworzyli miłosny trójkąt
Pixabay
Z Sekwany wyłowiono zwłoki 14-latki

Po wyłowieniu z Sekwany ciała 14-letniej dziewczynki w Argenteuil pod Paryżem policja zatrzymała we wtorek dwoje 15-latków podejrzanych o jej zabójstwo. Ciało dziewczynki zostało odnalezione w poniedziałek wieczorem po długich poszukiwaniach.

Prokuratura w Pontoise poinformowała w komunikacie prasowym wydanym we wtorek o zatrzymaniu dwojga piętnastolatków, którzy "przebywają obecnie w areszcie w związku z podejrzeniem zabójstwa".

 

Ślady uderzeń w głowę

 

Cała trójka - denatka i dwoje zatrzymanych: chłopak i dziewczyna - uczęszczała do tej samej prywatnej szkoły zawodowej w Argenteuil.

 

ZOBACZ: Śmierć 13-latki z domu dziecka. Sąd wysłuchał dwóch nastolatków

 

Oględziny zwłok przeprowadzone przez lekarza sądowego wskazują na ślady uderzeń w głowę i w twarz - podano w komunikacie prokuratury. Śledczy czekają na ostateczne wyniki sekcji zwłok, która ma pomóc w precyzyjnym ustaleniu przyczyn zgonu dziewczynki.

 

Miłosny trójkąt?

 

Matka ofiary w wywiadzie dla stacji BFMTV powiedziała dziennikarzom, że jej córce grożono śmiercią.

 

Z kolei matka chłopca - domniemanego sprawcy, która zgłosiła sprawę na policję, po tym jak jej syn poinformował ją o utonięciu 14-latki, nie wyklucza rywalizacji dziewcząt o jej syna i konfliktu w ramach trójkąta miłosnego.

 

Śledczy badają w swym dochodzeniu także wątki molestowania, szantażu i publikowania nagich zdjęć jednej z dziewcząt w mediach społecznościowych.

pgo/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie