Telekamery "Tele Tygodnia" 2021. Jerzy Mielewski i "Nasz nowy dom" z nagrodami

Polska
Telekamery "Tele Tygodnia" 2021. Jerzy Mielewski i "Nasz nowy dom" z nagrodami
Facebook/Jerzy Mielewski
Najlepszym komentatorem sportowym trzeci rok z rzędu wybrany został Jerzy Mielewski

Jerzy Mielewski oraz program "Nasz nowy dom" - oto jedni z laureatów 24. edycji najpopularniejszego plebiscytu w Polsce. Prestiżowe wyróżnienia zostały przyznane na podstawie głosów telewidzów, którzy wybierali ulubione postaci i programy z małego ekranu. Dziękujemy!

Najlepszym komentatorem sportowym trzeci rok z rzędu wybrany został Jerzy Mielewski. Zamiłowanie do sportu odziedziczył po ojcu, który przez wiele lat był sędzią piłkarskim. Jego przygoda z siatkówką rozpoczęła się w szkole podstawowej. W liceum grał w barwach klubu MDK Warszawa. Pozostał przy swojej ukochanej dyscyplinie do chwili obecnej. Od 2002 roku spełnia się w roli komentatora i prezentera Polsatu Sport. 

ZOBACZ: Najlepszy luty w historii Polsat News. Ponad 70 proc. wzrost liczby widzów

 

"Nasz nowy dom" zwyciężył w kategorii najlepszy program rozrywkowy. Produkcja ta od ponad siedmiu lat niesie pomoc i nadzieję na lepsze jutro. Katarzyna Dowbor i jej pomocnicy w ciągu piętnastu sezonów pomogli już ponad dwustu potrzebującym rodzinom. A wszystkie remonty zostały przeprowadzone w ciągu zaledwie pięciu dni. To potrafi tylko najlepsza ekipa remontowa w Polsce.

 

Do nagrody nominowane były także inne gwiazdy i produkcje Telewizji Polsat: Agnieszka Sienkiewicz (aktorka), Marcin Korcz (aktor), "Przyjaciółki" (serial), Katarzyna Dowbor i Karolina Gilon (osobowość telewizyjna), Paulina Sykut-Jeżyna (osobowość telewizyjna), Bogdan Rymanowski i Grzegorz Dobiecki (prezenter informacji), "Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących" (program rozrywkowy), Katarzyna Skrzynecka i Andrzej Grabowski (juror), "Gliniarze" i "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" (serial fabularno-dokumentalny).

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie