Mniejszy wiatr i lepszy biomet. Pogoda na wtorek

Polska
Mniejszy wiatr i lepszy biomet. Pogoda na wtorek
PAP/EPA/TOMS KALNINS/ zdjęcie ilustracyjne
Południowy wiatr osłabnie i nie powinien już nam dokuczać. Tylko miejscami powieje nieco mocniej, ale bez gwałtownych porywów

Pogoda zacznie się wreszcie polepszać. Chociaż jeszcze się nie ociepli, to jednak nie powinno już padać i porywiście wiać, nieco rozpogodzi się, a ciśnienie ustabilizuje się polepszając biomet.

We wtorek sporo przejaśnień i rozpogodzeń. Jeśli popada, to tylko miejscami na Pomorzu. W godzinach porannych nawierzchnia dróg i chodników może być jeszcze śliska po tym, gdy spadek temperatury poniżej zera po opadach spowodował ich oblodzenie.
 
Wiatr słabnie, ciśnienie stabilne
 
Termometry w najcieplejszym momencie dnia pokażą od minus 1 stopnia na Suwalszczyźnie do 6 stopni na zachodnim Pomorzu. Południowy wiatr osłabnie i nie powinien już nam dokuczać. Tylko miejscami powieje nieco mocniej, ale bez gwałtownych porywów.
 
 
 
Ciśnienie jest wysokie i pozostanie stabilne. Barometry pokażą w samo południe od 1021 hPa na zachodnim Pomorzu do 1024 hPa na Podlasiu i Lubelszczyźnie. Biomet ku naszej uciesze wreszcie zacznie się polepszać, poprawiając nam samopoczucie.
 
WIDEO - Prognoza pogody Polsat News
  
TwojaPogoda.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie