Wypadek w Małopolsce. Dziecko wypadło z auta, matka zakleszczona we wraku

Polska
Wypadek w Małopolsce. Dziecko wypadło z auta, matka zakleszczona we wraku
Tarnowska Policja
Czterolatek wypadł z samochodu, jego matka została zakleszczona we wraku

Czteroletni chłopiec wypadł z samochodu, a jego matka została zakleszczona we wraku po wypadku, do jego doszło na lokalnej drodze w Gosławicach (Małopolska). Kobieta prowadziła, mimo że nie posiadała uprawnień – poinformował rzecznik małopolskiej policji mł. insp. Sebastian Gleń.

28-latka jechała z synem w piątek po południu w kierunku Gosławic. Zjeżdżając z wiaduktu nad autostradą A4 nie zapanowała nad samochodem, zjechała na lewą stronę i uderzyła w drzewo, auto dachowało.

 

ZOBACZ: Pies cudem przeżył wypadek. Przejechał w zderzaku około 40 km

 

Kilka metrów od zniszczonego pojazdu na drodze leżał 4-letni chłopiec. Dziecku pomogli okoliczni mieszkańcy. To oni wezwali na miejsce służby ratunkowe. Ochotnicy z OSP Gosławice musieli wycinać z pojazdu zakleszczoną kobietę. Konieczne było wezwanie śmigłowca LPR-u, by jak najszybciej przetransportować kobietę z obrażeniami klatki piersiowej i głowy do szpitala w Krakowie. Chłopiec z urazem nogi trafił do szpitala w Tarnowie.

Bardzo groźny wypadek. 4-latek wyleciał z kabiny samochodu🥱 W godzinach popołudniowych w piątek, na lokalnej drodze w...

Opublikowany przez Tarnowska Policja Poniedziałek, 8 marca 2021

 

- Kobieta prowadziła samochód, mimo że nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami. Wyjaśnieniem okoliczności i przyczyn tego wypadku zajmują się policjanci tarnowskiej komendy - poinformował Gleń.

zdr/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie