Ciężarówka z napisem "dasz radę" utknęła pod wiaduktem. Była zbyt wysoka

Moto
Ciężarówka z napisem "dasz radę" utknęła pod wiaduktem. Była zbyt wysoka
Google Street View/Twitter/RobLawrence
Na plandece widnieje napis "you can do it" (ang. dasz radę). 

Ciężarówka brytyjskiej sieci sklepów remontowo-budowlanych utknęła pod wiaduktem kolejowym niedaleko Bicester w hrabstwie Oxfordshire. Kierowcy nie zniechęciły znaki zakazujące ruchu pojazdom wyższym niż 4,5 metra. Na plandece uszkodzonej naczepy widnieje napis "you can do it" (ang. dasz radę), co jednak nie pomogło w pokonaniu przeszkody.

Do zdarzenia doszło w czwartek w Blackthorn, niedaleko Bicester w brytyjskim hrabstwie Oxfordshire. O sprawie poinformował mężczyzna cytowany przez BBC, który jechał za kierowcą tira. 

 

- Zatrzymałem się, aby zadzwonić do służb ratunkowych. Konieczne było zatrzymywać pociągów ze względu na zaistniałą możliwość uszkodzenia wiaduktu - powiedział Damian Tarnowski.

 

Świadek zwrócił uwagę, że kierowca ciężarówki usiłował wyjechać spod mostu, jednak koła pojazdu obracały się bez skutku. Konieczna była pomoc służb. 

 

 

Ciężarówka, która utknęła pod wiaduktem należy do brytyjskiej sieci sklepów remontowo-budowlanych. Na plandece widnieje napis "you can do it" (ang. dasz radę). 

 

 

msl/grz/ BBC
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie