Próbował pogrzebać swoją żonę żywcem na plaży

Świat
Próbował pogrzebać swoją żonę żywcem na plaży
zdjęcie ilustracyjne/Flickr/**Mary**
Według relacji poszkodowanej para wieczorem udała się na spacer, podczas którego doszło do kłótni

Policja w Coronado w amerykańskiej Kalifornii zatrzymała mężczyznę, który po kłótni z żoną próbował ją najpierw wrzucić do oceanu, później zakopać żywcem w wykopanym na plaży dole. Postawiono mu zarzuty m.in. usiłowania zabójstwa, napaści i przemocy domowej.

Zaatakowana kobieta powiadomiła policję w czwartek wieczorem, że jej mąż właśnie próbował ją zabić na plaży w położonym na przeciwko zatoki San Diego Coronado.

 

ZOBACZ: Chiny. Pobił żonę na śmierć na ulicy, przechodnie nie reagowali

 

Według relacji poszkodowanej para wieczorem udała się na spacer, podczas którego doszło do kłótni. 23-letni Jose Luis Mares zaczął atakować swoją żonę, najpierw próbował ją wrzucić w fale oceanu, później zakopać w piasku.

 

"Nie wiemy, co go przestraszyło..."

"Opowiadała że na plaży była dziura, prawdopodobnie wykopana za dnia przez bawiące się dzieci, podczas szarpaniny mąż ją do niej wrzucił i zaczął przysypywać piaskiem" - detektyw Ryan Brennan refował lokalnym mediom zeznania kobiety. Mares również kopał żonę, w pewnym momencie przestał ją atakować i uciekł. Kobiecie udało się wydostać z dołu i powiadomić policję, została przewieziona do szpitala.

 

"Nie wiemy, co go przestraszyło, może zauważył jakiegoś przechodnia" - wyjaśniał policjant. Funkcjonariusze wkrótce schwytali napastnika ukrywającego się na tyłach okolicznych domów.

 

ZOBACZ: Dotkliwie pobił żonę. Nie chciał, by stawiła się na rozprawie rozwodowej

 

Postawiono mu zarzuty usiłowania zabójstwa, napaści powodującej poważne obrażenia ciała, przemocy domowej, bezprawnego pozbawienia wolności i naruszenia warunków zwolnienia warunkowego. Mares był już wcześniej karany za włamania i kradzieże samochodów. 

ms/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie