Pomyliła gaz z hamulcem. Wjechała przez drzwi na pocztę

Polska
Pomyliła gaz z hamulcem. Wjechała przez drzwi na pocztę
Komenda Miejska Policji w Białymstoku
BMW wjechało przez drzwi na pocztę.

Cała witryna wpadła do wnętrza placówki pocztowej na osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku, gdy we wtorek w południe wjechało w nią terenowe auto marki BMW. Kierująca nim 49-letnia kobieta pomyliła pedały gazu i hamulca. Poczta została zamknięta ze względu na znaczne zniszczenia.

- Kobieta wsiadła do zaparkowanego przed lokalem usługowym bmw. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że prawdopodobnie pomyliła pedał gazu z hamulcem, wskutek czego wjechała do wnętrza - mówił asp. sztab. Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji.

 

ZOBACZ: Pomylił gaz z hamulcem. 79-latek wjechał autem do sklepu

 

- Nikomu nic się nie stało - powiedziała polsatnews.pl sierżant sztabowy Izabela Kłosowska z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku.

 

- Kobieta została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny pojazdu - poinformowała Izabela Kłosowska.

 

Drzwi wejściowe do placówki pocztowej przy ul. Hugona Kołłątaja 7 na osiedlu Wysoki Stoczek wpadły do środka i zostały całkowicie zniszczone. Badanie przeprowadzone na obecność alkoholu wykazało, że kierująca była trzeźwa.

 

hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie