PiS uruchomiło stronę internetową - "Prawdziwy program PO"

Polska
PiS uruchomiło stronę internetową - "Prawdziwy program PO"
Polsat News
Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel

Przed sobotnią konferencją liderów PO, którzy mają przedstawić plan działań Platformy, PiS uruchomiło stronę internetową - "Prawdziwy program Platformy Obywatelskiej". Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel powiedział, że "strona odsłania prawdziwe intencje polityków Platformy za pomocą cytatów".

- Nie ukrywamy, że to odpowiedź na słowa (posłanki KO) Izabeli Leszczyny, że program PO "od dawna jest mniej więcej znany" – powiedział Fogiel.

 

Według niego, strona "pokazuje coś, co jest już znane, odsłania prawdziwe intencje za pomocą cytatów". - Możemy się dzisiaj spodziewać festiwalu hipokryzji, obietnic, rytualnego straszenia PiS-em. Oczywiście Platforma nie ma (programu), nie jest w stanie go przedstawić, ale z wypowiedzi polityków PO ten program wyłania się bardzo jasno – dodał Fogiel.

 

ZOBACZ: Włodzimierz Czarzasty: nie muszę co kwartał ogłaszać nowego programu

 

Na stronie internetowej PiS przypomina wypowiedzi liderów PO m.in. o konieczności podwyższania wieku emerytalnego, przyjmowania uchodźców, czy likwidacji programu 500 plus.

 

Pod hasłem "Czas na zmiany" przewodniczący PO Borys Budka i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski mają zaprezentować w sobotę plan działań PO na najbliższą przyszłości oraz wizję Polski po rządach PiS.

pgo/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie