5-latka wypadła z czwartego piętra. Jest w ciężkim stanie

Polska
5-latka wypadła z czwartego piętra. Jest w ciężkim stanie
Polsat News
Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że rodzice dziecka, 42–letnia matka i 45-letni ojciec są trzeźwi, ale w chwili wypadku, prawdopodobnie nie było ich w mieszkaniu.

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do którego doszło w poniedziałek rano w Wieruszowie (woj. łódzke). Z balkonu mieszkania na czwartym piętrze wypadło 5–letnia dziewczynka. Jej stan lekarze wstępnie określają, jako ciężki, ale stabilny.

O zdarzeniu poinformował asp. sztab. Damian Pawlak z wieruszowskiej policji.

 

Jak wyjaśnił, w poniedziałek przed godz. 6 policja została powiadomiona o wypadku, do którego doszło w Wieruszowie. Z balkonu mieszkania na czwartym piętrze bloku, na jednym z wieruszowskich osiedli, wypadła 5–letnia dziewczynka. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że rodzice dziecka, 42–letnia matka i 45-letni ojciec są trzeźwi, ale w chwili wypadku, prawdopodobnie nie było ich w mieszkaniu.

 

ZOBACZ: 5-letni chłopiec wypadł z okna. Jest w stanie ciężkim

 

Po zdarzeniu dziewczynka trafiła do szpitala; lekarze wstępnie określają jej stan zdrowia, jako ciężki, ale stabilny.

 

- Pod nadzorem prokuratora wyjaśniamy dokładne okoliczności tego zdarzenia, również pod kątem narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu - poinformował Pawlak.

pgo/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie