Nietypowa autobiografia Biedronia. Polityk bohaterem... komiksu

Polska
Nietypowa autobiografia Biedronia. Polityk bohaterem... komiksu
Facebook/Robert Biedroń
Robert Biedroń został bohaterem... komiksu

Europoseł Robert Biedroń (Lewica) poinformował o wydaniu komiksu, którego głównym bohaterem jest on sam. Nie wiadomo kiedy komiksowa biografia zatytułowana "Od Krosna do Brukseli" trafi do dystrybucji. Póki co polityk rozdał kilka egzemplarzy swoim fanom na Facebooku.

Polityk zasiadający w Parlamencie Europejskim pochwalił się nowym wydawnictwem w mediach społecznościowych. 

 

"Lubicie komiksy? Lubicie Europę? Lubicie mnie?" - zapytał na Facebooku Robert Biedroń.

 

ZOBACZ: Biedroń: w unijnych kuluarach przeklina się Polskę za nierozsądność

 

"Mam dla Was w takim razie coś niesamowitego, łączącego wszystko wyżej wymienione - mój autorski komiks "Od Krosna do Brukseli" - napisał.

 

Do posta dołączył zdjęcia komiksu. Na okładce obok Biedronia widnieją Frans Timmermans (wiceprzewodniczący KE ds. Zielonego Ładu), Helena Biedroń (mama Biedronia), Krzysztof Śmiszek (jego partner) oraz Iratxe Garcia Perez (szefowa partii do której należy Biedroń - Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów).

 

 

 

Według informacji zawartych na tylnej stronie okładki, z komiksu dowiemy się m.in. "co sprawiło, że zwykły chłopak z Krosna chce uczestniczyć w budowaniu lepszej przyszłości" oraz "jaką drogę trzeba przejść, aby dotrzeć do miejsca, w którym ma się realny wpływ na kształt wspólnoty europejskiej".

 

Póki co nie wiadomo czy i kiedy komiks pojawi się w sklepach. Polityk postanowił natomiast rozdać parę egzemplarzy swoim fanom na Facebooku. 

dk/sgo/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie